Stroppentheater

http://www.stroppen-theater.be/

 

Patrick Wolters

GSM: 0495/89 37 91

E-mail: info@stroppen-theater.be

 

Theater 't Klein Kanon

http://www.tkleinkanon.be/

 

Theater 't Klein Kanon

Contactadres: 

Heiveldstraat 32, 9040 Sint-Amandsberg
Telefoon: 0479 036 136
Mail: info@tkleinkanon.be

Cabaret Gentse Leute

http://www.gentseleute.be/

 

Chico

GSM: 0475-45-35-92

E-mail: Info chico@pandora.be

The Old Texas Line Dancers

http://www.the-oldtexas.be/

 

Voorzitster 
De Loose Rosita -
Aka Mary

Sherrif
Bockstaele Luc
- Aka Lucky Luc

KWB Sint-Amandsberg

http://www.kwbsintamandsberg.be/

 

 

 Geert VERLEYSEN
Voorzitter

Tel: 09/229.14.56
email: geert@kwbsintamandsberg.be

Helmut VERBERCKMOES
Ondervoorzitter

Tel: 09/227.05.95
email: helmut@kwbsintamandsberg.be

Norbert DE MEYER
Secretaris

Tel: 0475/84.20.82
email: norbert@kwbsintamandsberg.be

Paul ROBAEYST
Penningmeester

Tel: 09/251.71.67
email: paul@kwbsintamandsberg.be

 

Gentse doel schutters boog schieten

Gentse Doelschutters

http://gentsedoelschutters.be/

 

voorzitter:

Jeff Burm Ferdinand Lousbergskaai 55 B-9000     Gent België

Telefoon: (09) 224 01 34 Fax: (09) 234 15 81 E-mail:  klik hier

Secretariaat:

Marnix. Matthys  Lekestraat 57  9900  Eeklo  België

 

TEL :09/2382855  gsm::0493/531535: E-mail: marnix_matthys@hotmail.com of klik hier

 

Femma Sint Amandsberg

http://www.femma.be/nl/groep/sint-amandsberg-heilig-hart

 

Jeanine Claeys
jeanine.claeys@hotmail.be
Tel. 09 228 48 50
Gsm 0475 33 07 57
Yvonne De Paepe
y_depaepe@hotmail.com
Tel. 09 228 66 47
Gsm -

Okra Sint Amandsberg

http://www.okra.be/page?pge=22737

 

St.- Amandsberg Heilig Hart
Klinkkouterstraat 71 -9040 SINT-AMANDSBERG (GENT)
Tel: +32 09 228 48 40
demey.raes@skynet.be

Vereniging voor Verlegen Mensen

http://www.vvm-vzw.be/

 

Om privacyredenen geven we de adressen van deze praatavonden enkel via telefoon of e-mail.  Contacteer ons hier voor verdere details, of via info@vvm-vzw.be, of via 0478/05.41.29.

 

Ziekenzorg = Samana Sint Amandsberg

http://www.ziekenzorg.be/cmz/nl/100/logo/midden_vlaanderen.jsp

Ziekenzorg CM heeft vanaf 24 september ... Samana
Samana staat voor een organisatie waarin zieke mensen, zorgbehoevenden én gezonden het voor elkaar opnemen. Samen en solidair. Ieder naar zijn eigen mogelijkheden.
Samana stelt mensen met een chronische ziekte, mantelzorgers, vrijwilligers én beroepskrachten gelijk en versterkt hen.
Ga naar samana.be >>>